De 10 beste recepten van april
We beginnen deze maand met een nieuw concept! We delen vanaf nu elke maand een lijst met de 10 beste recepten, super handig!
Hierbij kijken we naar de aantal views en naar de waardering en vervolgens combineren we deze populaire recepten op willekeurige volgorde in deze blog. Zo kunnen we jullie elke maand voorzien van veel lekkere inspiratie en recepten die heel goed in de smaak vallen. In de maand april was het natuurlijk Pasen, hierdoor staan er een aantal recepten tussen met ei zoals de omeletrol en eiersalade. Maar ook asperges zijn nu populair en dat is ook terug te zien in de lijst. En natuurlijk een aantal populaire klassiekers die vaak op tafel staan zoals de chili con carne en pannenkoeken. Veel plezier met deze lijst en hopelijk staat er iets lekkers tussen! Vast wel :)
Heerlijke zelfgemaakte kip kerrie in een romige saus met sperziebonen en rijst, zonder pakjes en zakjes!
Een lekkere en gezonde pastasalade gemaakt met o.a. volkoren pasta en groenten zoals tomaatjes, courgette en avocado. Simpel en verantwoord!
Maak met 4 ingredienten deze heerlijke pannenkoeken (voor zoete en hartige pannenkoeken) inclusief een handige stap voor stap video!
Deze eiersalade heeft een Surinaams tintje door de toevoeging van kerrie en selderij. Ook is deze salade een beetje pittig door de chili
Dit recept voor chili con carne met gehakt, bonen en rijst maak je zonder pakjes en zakjes en is super simpel om zelf te maken
Dit vrolijke vegetarische lente recept van gegrilde asperges met geroosterde aardappels en ei is een echte aanrader
Een heerlijke combinatie van een kruidig gehaktmengsel onder een laag van aardappelpuree met appel
Een lekkere omeletrol met spinazie en tomaat gegratineerd met kaas, lekker als een gezonde en koolhydraatarme lunch of met de paasbrunch
Laat je reactie achter