Taco’s met zoete aardappel
Krokante Mexicaans gevulde taco’s met gehakt, zoete aardappel en avocado.
ingrediënten
Benodigdheden
Bereiding
-
Verwarm de oven op 200 graden. Snijd de zoete aardappel in kleine blokjes en meng met de olijfolie, komijn, paprikapoeder, peper en zout. Verdeel vervolgens over een bakplaat met bakpapier en zet 15 minuten in de oven. Doe ondertussen het gehakt in de pan. Voeg de mais toe en de tomatensaus. Breng op smaak met peper en zout. Snijd de tomaatjes en avocado in blokjes. Haal de zoete aardappel uit de oven en bak ook de taco’s af.
-
Vul de taco’s met zoete aardappel, gehaktmengsel en tomaatjes. Leg ze met de bovenzijde naar boven in een ovenschaal en bestrooi met kaas. Zet nog 3 minuutjes in de oven tot de kaas iets gesmolten is. Meng de zure room met het limoensap. Garneer de taco’s met de stukjes avocado en de zure room.
-
Vervang het gehakt met ook eens met vegetarisch gehakt.

Mijn favoriete keuken is de Aziatische keuken zoals Indiaas, Thais en Japans. Dit zul je ook terug zien in verschillende recepten die ik deel op LeukeRecepten.nl. Maar natuurlijk deel ik ook recepten voor ‘gewone’ Hollandse pot of voor iets lekker snels voor doordeweeks.