Ga naar de inhoud Ga naar de hoofdnavigatie
Gevulde zalm met spinazie

Gevulde zalm met spinazie

25 M + 15 M oventijd

De moeilijkheidsgraad van dit receptuur is: gemiddeld.
Laatst bijgewerkt op 31 jul 2025

Ingrediënten: Gevulde zalm met spinazie

Voor stuks

  • 4 stukken zalm ( a 160 gr )
  • 200 gr crème fraîche
  • 1 teen knoflook
  • 200 gr spinazie
  • klein bosje bieslook
  • 1 citroen ( rasp )
  • 2 eetlepels pijnboompitten
  • roze peperbessen ( om te garneren )
  • tuinkers ( om te garneren )

Merknamen in de ingrediëntenlijst kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking. Sommige linkjes op deze pagina kunnen affiliate links zijn. Lees meer: disclaimer.

Raak dit recept niet kwijt!

Bewaar in je LeukeRecepten account

Of deel via:

Whatsapp Whatsapp
Facebook Facebook
Pinterest Pinterest

Bereiding: Gevulde zalm met spinazie

  1. Verwarm de oven op 200 graden. Roerbak de spinazie met een snufje peper en zout tot deze geslonken is. Laat uitlekken in een zeef of vergiet en druk zo veel mogelijk vocht er uit. Hak de bieslook fijn en pers het teentje knoflook uit en roer samen met de citroenrasp door de crème fraiche.


  2. Roer dan ook de spinazie door de creme fraiche. Maak een inkeping in de zalm, maar niet helemaal er doorheen. Bestrooi met peper en zout. Vul met de spinazievulling. Bestrooi daarna met pijnboompitten. Zet de zalm nog ca 12 – 15 minuten in de oven. Bestrooi met roze peper en/of tuinkers. Serveer met wat aardappeltjes en/of wat groenten.


Beoordelingen

Heeft het gesmaakt?

Dit recept krijgt een score van 3 van de 5 sterren Op basis van 392 reviews

Laat een beroordeling achter.

Door het invullen van bovenstaande velden geef je toestemming om je reactie openbaar te tonen. Je reactie wordt beoordeeld door de redactie en kan, indien nodig, worden gebruikt om het recept te verbeteren.

Reviews

Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.