
Limoen avocado cheesecake
Lichtgroene cheesecake die niet in de oven hoeft en heerlijk fris van smaak is
30 M + 12 U wachten
Ingrediƫnten: Limoen avocado cheesecake
Voor stukken
-
400 gr verse roomkaas
-
200 ml crème fraîche
-
250 ml slagroom
-
2 avocadoās
-
200 gr witte basterdsuiker
-
3 limoenen
-
200 gr theebiscuits
-
50 gr boter ( gesmolten )
Materialen
-
Grote springvorm 26 cm
Merknamen in de ingrediƫntenlijst kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking. Sommige linkjes op deze pagina kunnen affiliate links zijn. Lees meer: disclaimer.
Bereiding: Limoen avocado cheesecake
-
Maal de koekjes fijn met een keukenmachine en voeg de gesmolten boter toe. Leg een stukje bakpapier op de bodem van de springvorm en leg hier de ring op en klik vast. Knip het resterende papier er om heen er af. Verdeel het koekmengsel over de bodem en druk aan met een bolle kant van een lepel. Zet de vorm in de koelkast.
-
Mix de roomkaas met de suiker romig in een kom. Voeg de avocadoās toe en mix er door heen. Rasp 1 limoen en voeg dit samen met het sap van deze limoen en een tweede limoen toe. Mix in een andere kom de slagroom luchtig en mix op het laatst de creme fraiche er door. Meng dan het groene roomkaas avocadomengel met het slagroommengsel.
-
Giet dit op de koekjesbodem en strijk glad. Zet de vorm minimaal 12 uur in een goed gekoelde koelkast tot hij is opgesteven. Garneer op het laatst met partjes van de overgebleven limoen en eventueel wat rasp. Bewaar de cheesecake maximaal 3 dagen in de koelkast. Doe het limoensap verkleurd de avocado nauwelijks.
Heeft het gesmaakt?
369 stemmen
Voedingswaarden per persoon/stuk
- kcal 366
- vet 27 gr
- verzadigd vet 16 gr
- koolhydraten 28 gr
- w.v. suikers 19 gr
- vezels 1.8 gr
- eiwit 4 gr
- zout 0.3 gr
Ook lekker