Ga naar de inhoud Ga naar de hoofdnavigatie
Spaghetti met gehaktballetjes

Spaghetti met gehaktballetjes

40 M

De moeilijkheidsgraad van dit receptuur is: gemiddeld.
Laatst bijgewerkt op 23 mei 2024

Ingrediënten: Spaghetti gehaktballetjes

Voor personen

  • 300 gr spaghetti ( of andere pasta )
  • 500 ml pastasaus uit pot ( of 1 portie verse pastasaus )
  • 500 gr half om half gehakt
  • 1 ei
  • 2 eetlepels paneermeel
  • 1 theelepel Italiaanse kruiden
  • peper en zout
  • verse basilicum
  • Parmezaanse kaas om te garneren

Merknamen in de ingrediëntenlijst kunnen het gevolg zijn van een betaalde samenwerking. Sommige linkjes op deze pagina kunnen affiliate links zijn. Lees meer: disclaimer.

Raak dit recept niet kwijt!

Bewaar in je LeukeRecepten account

Of deel via:

Whatsapp Whatsapp
Facebook Facebook
Pinterest Pinterest

Bereiding: Spaghetti gehaktballetjes

  1. Meng het gehakt met het ei, paneermeel, peper, zout en Italiaanse kruiden. Draai balletjes van het gehakt. Kook de spaghetti gaar.


    Spaghetti met gehaktballetjes Spaghetti met gehaktballetjes Spaghetti met gehaktballetjes
  2. Verhit een beetje boter in een pan en bak hierin de gehaktballetjes rondom bruin op hoog vuur. Zet daarna het vuur lager en bak ze nog ca. 10 minuutjes gaar. Haal ze uit de pan en bereid de pastasaus of doe hier de kant en klare pastasaus in. Verwarm deze en doe hier de gehaktballetjes weer in. Schep alles goed door elkaar en verwarm nog een paar minuutjes door.


  3. Voeg dan de spaghetti toe en meng door elkaar. Serveer de pasta met gehaktballetjes in tomatensaus op een bord en garneer met parmezaanse kaas en basilicum.


Beoordelingen

Heeft het gesmaakt?

Dit recept krijgt een score van 4 van de 5 sterren Op basis van 260 reviews

Laat een beroordeling achter.

Door het invullen van bovenstaande velden geef je toestemming om je reactie openbaar te tonen. Je reactie wordt beoordeeld door de redactie en kan, indien nodig, worden gebruikt om het recept te verbeteren.

Reviews

lise
-
15 april 2026

lekker

Patricia
-
15 januari 2026

Uhm waar staat de uitleg voor de spaghettie?????????? (Boos Emoji)

Antwoord van Leuke Recepten

Hoe lang je de spaghetti moet koken, staat aangegeven op de verpakking. Dit kan per merk/soort spaghetti verschillen.

A Koolmoes
-
6 december 2025

Spaghetti met balletjes gemaakt, lang geleden maar smaakte prima.

En zo gemaakt.