7 x Griekse recepten
Afgelopen week was het Griekse week op LeukeRecepten.nl. Ik had daarvoor al een hele hoop bekende Griekse recepten zoals baklava, bifteki en moussaka online staan. Maar gelukkig bied de Griekse keuken genoeg variatie en bleven er genoeg recepten over om te proberen.
Naast koken heb ik nog een passie; reizen. Afgelopen jaren heb ik met Eric al vrij veel van de wereld gezien en geproefd. Op vakantie ben ik altijd benieuwd wat er allemaal op de menukaart staat en welke ingrediënten er worden gebruikt. Op onze site vind je daarom ook veel wereldgerechten. In 2011 zijn we een weekje in Griekenland geweest. We zijn niet op de populaire eilanden zoals Kos, kreta etc geweest maar juist in het binnenland, in kalambaka. Dit is een prachtige plek die bestaat uit hoge rotspilaren met kloosters bovenop, echt heel bijzonder. Eric kon zich helemaal uitleven met zijn fotocamera.
Vlees v.s. vis
De Griekse menukaart
7 x Griekse recepten
Lekkere Griekse ovenschotel met laagjes gegrilde aubergine, aardappel en een kruidige gehaktsaus onder een laagje romige bechamelsaus
Kofta betekent gehaktbal en wordt in Griekenland vaak gegeten met tomatensaus, met pitabrood of aan een spies
Laat je reactie achter